Срібний перстень Георгій Побєдоносець DARIY 040п
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Можна вибрати будь-який розмір кільця.
При натисканні на кнопку "купити", спочатку з'явиться вікно кошика, далі при оформленні замовлення, можна вказати всі необхідні дані. Розмір кільця та інші побажання слід зазначати у графі "Коментар:". Повністю заповнена вами форма значно прискорить та полегшить процес оформлення вашого замовлення. Вам потрібно вказати ім'я прізвище одержувача, службу та адресу доставки, а також форму оплати (накладений платіж – при отриманні, безготівковий – на картку ПриватБанку, докладнішу інформацію див. у "Умовах оплати та доставки").
Якщо кільця немає, його можна зробити на замовлення (час виготовлення від 3 до 7 днів).
Кожен ювелірний виріб у Центральному Казенне Підприємство Пробірного Контролю при ДПС, про що свідчить державне пробірне тавро на кожному виробі. Також на кожному виробі є іменне тавро, що ідентифікує виробника.
Великомученик Георгій один із найулюбленіших християнських святих. На Русі його шанування відоме вже з XI ст. З XII століття помч. Георгія стали зображати образ змієборця і називати переможцем. Російською його ім'я вимовляли як Єгорій, Єгор, Юрій. Князі шанували святого як покровителя воїнів, а селяни молилися йому про свою худобу.
Вмч. Георгій († 303) був римським воєначальником. У роки гоніння імператора Діоклетіана на християн він оголосив себе християнином і добровільно зазнав жахливих мук. Коли після чергової тортури святий знепритомнів, з небес почувся громовий голос: "Не бійся, Георгію, я з тобою", і мученикові з'явився ангел, що зцілив його. У цей час увірували два претори - Анатолій і Протолеон, і дружина Діоклетіана - цариця Олександра (згадуються Церквою 6 травня). Святого знову зазнали тортур, але він уже не відчував болю і чудовим чином зцілювався від усіх ран. Понад те, на підтвердження істинності своєї віри, він воскресив покійника, підготовленого до похорону. Після цього Георгія надовго ув'язнили. Християни почали купувати стражників і ходити до нього зі своїми потребами. Якось прийшов бідняк-язичник на ім'я Глікерій. Він просив воскресити його єдиного загиблого вола. Георгій пожалкував селянина і воскресив тварину. Глікерій прославив Христа і невдовзі сам помер як мученик. Чудо воскресіння вола стало основою шанування св. Георгія як покровителя скотарства.
Одного разу вночі до мученика в темницю з'явився Господь, одягнув йому на голову вінець і сповістив кінець його земним стражданням. Наступного дня великомученикові відрубали голову. Але дива тривали. Незліченну кількість разів святий приходив на допомогу тим, хто його потребує. Найзнаменитішим його посмертним дивом стало порятунок від змія лівійської принцеси Єлизавети.
У Бейрута в озері оселився змій, який отруює смердючим диханням усе живе. За порадою ідолів мешканці вирішили віддавати чудовисько своїх дітей. Випала черга принцеси. Її одягли у найкращий одяг і послали на поживу. Гірко плакала принцеса, чекаючи страшної смерті. Але раптом їй прийшов юнак на білому коні. Небесний воїн перехрестив змія, що виповз, «в ім'я Отця і Сина і Святого Духа» і притис його гортань списом. Але не вбив. Він наказав принцесі самій зв'язати змія і відвести на город, щоб жителі разом знищили його.
З давніх часів Православна Церква тлумачить це диво символічно. Все в оповіданні має внутрішній духовний зміст. Озеро та змій означають пекло та диявола, принцеса – людську душу, а жителі міста – нещасних грішників, які добровільно гублять її. Тому в «Сказанні» св. Георгій допомагає людині у боротьбі зі змієм, але не винищує його. Подолати гріх і звільнитися від нього повинна сама людина.
Вже в XIV столітті виникли ікони, де зображувався не весь сюжет оповіді, а лише вмч. Георгій Побідоносець, як вихор, що налітає на змія і вражає його в пащу списом. З небесного сегмента у кутку його благословляла Божественна Дісниця. Таке зображення, як символ неминучої перемоги добра над злом, Бога над силами пекла, з XVI століття входить у Російський герб: щит із вмч. Георгієм захищає груди двоголового орла. Таке саме зображення св. воїна з XVI століття чеканилася і на грошах (від «списоносця» і походить слово «копійка»). Золота монета з образом св. Георгія були першою військовою заслугою на Русі. Пізніше саме Георгіївський хрест став найпочеснішою військовою нагородою в Росії. Пам'ять вмч. Георгія святкується тричі на рік: 16 листопада, 9 грудня та 6 травня.