Соляна капсула SPACE CABIN
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
За допомогою соляної капсули Space-Cabin™ ми пропонуємо оздоровчу процедуру — галотерапію (вплив сіллю). Подібна терапія успішно застосовується в медичних і косметологічних цілях завдяки унікальним властивостям природної солі, яка є природним антисептиком повітряного середовища.
Space-Cabin™ — це компактна соляна капсула, створена для людей, які цінують приватність і зручність. Ергономічна форма дозволяє комфортно розташуватися в положенні сидячи, щоб повною мірою насолодитися цілющими властивостями галотерапії. У капсулі Space-Cabin™ створюється особливе середовище, очищене від алергенів, що сприяє глибокій релаксації.
Сеанси в соляній капсулі допоможуть швидко відновитися після напруженого трудового дня, підвищуючи імунітет і очищаючи шкіру, бронхи і легені. Соляна капсула Space-Cabin™ миттєво перенесе у світ природних цілющих сил.
Соляна капсула SPACE CABIN™
Соляна капсула Space Cabin™ — це моноблок, що забезпечує утворення і подачу повітряно-сольової суміші всередину капсули. Обладнання виготовляється із скловолокна яскраво-білого кольору. Існує можливість індивідуального вибору кольору під інтер'єр приміщення за додаткову оплату. Моноблок монтується на місці.
Габаритні розміри:
- Ширина: 950 мм.
- Довжина: 2000 мм.
- Висота: 1 450 мм (2 020 мм із відкритою кришкою).
- Маса: 60 кг.
Живлення: 220–230 В, з частотою 50–60 Гц
Макимальне споживання електроенергії: 100 Вт/годину.
Необхідні умови:
- розетка із заземлюючим контуром;
- вологість: 40–60%;
- температура: 15–24 градусів.
Час сеансу від 20 до 40 хвилин
Споживання фармацевтичної солі за 20 хвилин сеансу – до 5 гр.
Площа для комфортного розміщення соляної капсули Space-Cabin™ - не менше 9 кв. м (бажано із кабіною для переодягання)
Для безперешкодного заносу обладнання ширина двірного отвору має бути не менше 950 мм.
Комплектація:
1) соляна капсула Space Cabin™ — моноблок, що забезпечує утворення і подачу повітряно-сольової суміші всередину капсули;
2) галогенератор з кришкою, що відкривається;
3) трубка, що направляє потік сольового аерозолю;
4) чаша подрібнювача з ущільнювачем;
5) щіточки для очищення;
6) кабель живлення (білий або чорний) з блоком живлення (чорний);
7) якщо замовлені, то пакети солі по 5 мг;
8) технічний паспорт.
Увага!
Перед початком експлуатації соляної капсули, а також перед тим, як проводити її технічне обслуговування, уважно вивчіть технічних паспорт.
• Ніколи не намагайтеся підключити шнур живлення до мережевої розетки чи відключити його вологими руками.
• Не допускайте пошкоджень, заламування, надмірне розтягування чи скручування шнура живлення.
• Ніколи не підключайте обладнання до мережі, напруга в якій відрізняється від стандартної. Використання джерела живлення з невірною напругою і частотою може призвести до загоряння чи враження електричним струмом.
Проведення процедури
1. Увімкніть соляну капсулу шляхом натискання кнопки вмикання/вимикання на панелі.
2. Виберіть рівень інтенсивності соляної терапії на сенсорному екрані управління (приблизна концентрація сольового аерозолю) натисканням на 1, 2 або 3. Вибирайте рівень концентрації аерозолю відповідно до стану свого здоров'я і необхідності вашого організму.
3. Щоб повернутися в меню процедур, натисніть стрілочку в лівому верхньому кутку екрану.
4. Насипте сіль в чашу подрібнювача.
Увага! Використовуйте тільки одну порцію 0.5 чайної ложки або 1 упаковку спеціально підготовленої солі для галогенератора. Використовуйте тільки правильну сіль і в правильному кількості. У разі будь-яких неполадок зверніться до виробника.
Примітка: Використовуйте тільки суху фармацевтичну сіль, яка відповідає таким технічним вимогам: розмір зерна 0.5 мм. Щоб висушити сіль, нагрійте її до 50 °C на 10–20 хв, краще на відкритій сковороді. Після цього остудіть сіль до 20 °C. Обов'язково охолодіть сіль перш, ніж вона потрапить в подрібнювач пристрою. Не нагрівайте сіль в чайнику, казанку, мікрохвильовці іта ін. Не допускайте попадання в пристрій шматків вологої або затверділої солі! Зберігайте сіль в теплому, сухому приміщенні і в скляній тарі.
5. Виберіть рівень інтенсивності подачі соляної суміші, слідуючи інструкціям вище і натисніть СТАРТ. Двигун почне працювати і ви побачите зворотний відлік часу на екрані.
Якщо необхідно перервати процедуру, натисніть кнопку ПАУЗА або СТОП. Вентиляція почнеться автоматично. Щоб пропустити процес вентиляції натисніть кнопку СТОП ще раз. Статус роботи обладнання ви можете побачити у лівому верхньому куті, якщо пристрій до роботи не готовий, то ви побачите відповідний надпис. Щоб увійти в меню СТАН і побачити статус поточного процесу, натисніть на кнопку СТАН. Після цього ви побачите інформацію про поточний процес.
У меню СТАН можна побачити наступну інформацію:
• Температура всередині приміщення
• Вологість усередині приміщення;
• Температура двигуна (може бути високим або критичним якщо в подрібнювач додали занадто багато солі. Це може призвести до пошкодження пристрою та викликати опіки);
• Відкрита або закрита кришка пристрою.
Рекомендации щодо прийняття процедури
Уникайте прямого попадання солі в очі, рани або на слизову оболонку — це може викликати роздратування або додаткові пошкодження.
У разі загострення дерматиту або псоріазу необхідно дочекатися спаду хвороби. Не використовуйте мобільні телефони, планшети або ноутбуки вчасно процедури — маленькі частинки солі можуть пошкодити ваші електронні пристрої.
- Процедуру приймають у спокійному стані.
- Виходячи із гігієнічних міркувань, необхідні спеціальні бахіли та халати. Одяг не повинен обмежувати тіло та ускладнювати дихання.
- Сеанси рекомендовано проводити не раніше ніж через один час після прийняття їжі чи фізичного навантаження.
- При захворюваннях глотки, гортані, трахеї та бронхів після повільного глибокого зітхання, необхідно затримати дихання на видиху (по можливості), а потім зробити зітхання як можна повільніше. Окремими порціями з періодичними проміжками між ними, біля секунди. Враховуючи наявність адаптації до сеансів, час процедур бажано збільшувати від 20 хвилин до 40 хвилин з 3–4 сеансу.
- Рекомендовано проводити 10–20 процедур кожного дня, або через день. Повторно сеанси рекомендовано проводити через 4–6 місяців, при бронхіальній астмі через 2–4 тижні.
- Необхідно розуміти, що при дії перших процедур у хворих бронхіальною астмою, можуть почастішати астматичні приступи, збільшиться кількість сухих хрипів в легенях, зменшиться прохідність легень. Проте як правило через де-кілька днів ці явища щезнуть й настане помітне покращення. При цьому нормалізується дія наднирників, покращаться имунологічні показники та водно-сольовий баланс.
- Після проведеної процедури не залишайте відпрацьовану сіль, що залишилася в подрібнювачі. Це може створити соляні пробки, що призведе до скрутного обслуговування та роботи пристрою. Якщо ж ви будете використовувати сіль, що залишилася, при наступних процедурах, це може змінити концентрацію сольового аерозолю в повітрі.
Користь від використання соляної капсули Space-Cabin™
Галотерапія — немедикаментозний засіб лікування, заснований на використанні штучного мікроклімату, близького по параметрах до умов підземних соляних спелеоздравниць.
Головні лікувальні фактори галотерапії в умовах керованого мікроклімату — це високодисперсний сухий аерозоль природної кам яної солі певного діапазону (від 0,5 мг/м до 10 мг/м ) з керованими лікувальними концентраціями (режимами). Головну масу аеродиспенсорного середовища (більше 80%) складає респірабельна фракція (1–5 мкм), завдяки чому здійснюється ефективний вплив аерозоля у всіх, в тому числі самих глибинних відділах дихальних шляхів. Фізикохімічні властивості сухого аерозолю визначають специфіку методики галотерапії, особливістю якої є багатокомпонентна лікувальна дія надзвичайно малих доз речовини.
Наявність високодисперсного сухого соляного аерозоля формує в оздоровчому приміщенні гіпобактеріальне та безалергенне середовище, тобто вільне від мікроорганізмів та алергенів.
При подрібненні в галогенераторах частинки солі внаслідок потужного механічного впливу набувають негативний заряд та високу поверхневу енергію. При взаємодії з молекулами повітря виникає його аеронізація. Легкі негативні іони є додатковим фактором терапевтичного впливу на організм і очищення середовища приміщення.
Такий природний спосіб аеронізації є найбільш фізіологічним і безпечним. Стабільність оптимальних мікрокліматичних параметрів із повітряно-лікувальною вологістю (40–60%) та постійна температура (18–24°С) найбільш сприятливі і комфортні для органів дихання.
Для процедур галотерапії використовується сіль з природних родовищ. Ця сіль має природні фізичні властивості та постійний склад. Надзвичайно малі дози кам’яної солі не визивають подразнення та підвищення реактивності слизової оболонки бронхів, що спостерігається у ряда хворих бронхіальною астмою та іншою легеневою патологією.
Необхідно зауважити, що в даний час є науково обґрунтовані дані про механізми дії сухого аерозолю кам’яної солі (галита) на дихальні шляхи і організм в цілому. Вивчення механізмів впливу дії інших природних солей (сільвінита, морської солі) важко внаслідок їх непостійного складу, наявності небажаних інгрідієнтів, антропогенного забруднення (морська сіль).
Наявні легкі негативні аероіони у повітряно-лікувальному середовищу активують метаболізм й локальний захист біологічних тканин, благодійно впливають на сердцево-судинну систему, ендокринну систему, шлунково-кишковий тракт, слизові оболонки дихальної системи, здійснюють адаптогенну дію на центральні та периферичні стрес-лімітуючі системи організму. Знаходження у соляній капсулі стабілізує вегетативну нервову систему, позитивно впливає на психо-емоційний стан людини.
Велике значення для оздоровчої практики мають залежні фактори — ефективність та строки оздоровлення. Завдяки застосуванню різних режимів використання галотерапії з’явилась можливість оптимізації оздоровчого процесу, включаючи цей метод в різні програми відновлення та реабілітації для хворих бронхіальной астмой, бронхітами, алергією, ЛОР-патологіями, частими ОРВІ, шкіряними захворюванями, у післяопераційній реабілітації дихальної системи, респіраторної гігієни, профілактики легеневих та алергічних захворювань, поліпшення стану та оздоровлення шкіри, активізації захисних механізмів організму, для психо-емоційної розгрузки.
Позитивний результат досягається у 75–90% випадків. Курс галотерапії складається із 10–15 щоденних сеансів тривалістю 20–40 хвилин. Під час процедури відвідувачі дихають чистим насиченим соляними парами повітрям.
Галотерапія з успіхом поєднується з іншими фізіотерапевтичними і немедикаментозними методами: кисневими коктейлями, загальнозміцнюючим масажем та інше.
Протипоказання
Окрім великої кількості показань щодо галотерапії є і протипоказання, а саме:
- предасматичний стан;
- бронхіальна астма у стадії ремісії чи загасаюче загострення при легеневої недостатності не вище 2 стадії і легенево-серцевої недостатності не вище 1-ї стадії;
- полінози;
- алергічний вазоматозний риніт у фазі ремісії;
- нейроциркуляторна дистонія з помірно вираженою судинною нестабільністю й схильністю до гіпервентиляції;
- період проведення специфічної гіпосенсибілізції при респіраторних алергозах;
- нейродерміт;
- рецидивна екзема у фазі ремісії;
- атопічний дерматит;
- рецидивний трахеобронхіт у людей, що тривало та часто хворіють;
- синдром хронічної втоми.